Silah Oyunları Atış - Silahlı apk indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Silah Oyunları Atış - Silahlı apk indir 1 Silah Oyunları Atış - Silahlı apk indir 2 Silah Oyunları Atış - Silahlı apk indir 3 Silah Oyunları Atış - Silahlı apk indir 4 Silah Oyunları Atış - Silahlı apk indir 5 Silah Oyunları Atış - Silahlı apk indir 6

Modern terörist yeni atış oyununa karşı hoş geldiniz.İyi eğitimli bir özel kuvvetler komandoısınız ve modern silahlarla donatılmışsınız.Bu oyunda göreviniz, ülkenizi terörizmden kurtarmak için düşman kamplarını yok etmek için orduya katılmaktır.

Hazır mısın? Her ortamda en iyi nişancı olun! Dövüş gerçektir ve kahraman keskin nişancı olabilirsiniz.

Bu yepyeni atış oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. 2021'in bu yeni ateş aksiyon oyununda usta bir asker olarak oynayacaksınız. Play Store'da çok ücretsiz oyunlar ve 2021 yeni oyunlar var ama özellikle ordu oyunları ve fps oyunları severler için oyun mağazasında yeni bir atış oyununu gururla sunuyoruz. Zorlu ve aksiyon paketi fps bu atış oyununun yeni atış görevleri, bu 2021 aksiyon oyununu 2021'in en iyi aksiyon oyunları arasında yer alıyor.

Birinci şahıs nişancılar
Sınırsız eğlence ile en iyi çevrimdışı silah ve keskin nişancı oyunlarından birinin tadını çıkarın. Bu fps atış oyununda, gerçek çekim eğlencesi için en iyi çevrimdışı atış oyunu seviyelerini keşfedin.

İyi eğitimli bir ordu komando takımısınız ve bu oyunda tüfek, el bombası, makineli tüfek, keskin nişancı gibi son silahlar ve daha bir çok ağır silahlarla donatılmışsınız ve göreviniz kritik ordu operasyonlarını tamamlayarak düşmanları ortadan kaldırmak ve ülkenizi kurtarmaktır.

Modern bayrak, yeni atış oyunları 2021 özelliklerini zorlar:

- 3D yeni oyun çekim fps.
- Birden fazla terörist vurulacak.
- Keskin nişancı silahı atıcı misyonları
- Arcade silah oyunu özellikleri.
- Yeni trendlere sahip özel silah atıcı.
- Macera gibi süper cerrahi grev.
- Gerçekçi suikastçı misyonları
- Etkili atış için sensörlü tabancalar.
- Sonsuz çekim kapasitesi.
- Çok çeşitli saldırı tüfeği
- Pürüzsüz ve süper kolay oyun kontrolleri.

Wifi yoksa, bu çevrimdışı aksiyon ordu komando oyununu tamamen ücretsiz olarak da oynayabilirsiniz.

Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Google Play Store'da bulunan 2021'in bu ilginç en iyi yeni oyununu indirin - atış oyunu.

Taktik olmaya çalışın ve tüm silahlarla alev alev yanan koşmayın - bu sadece saf silahlar ve zafer değil, bir strateji oyunudur. Hareketlerinizi ve düşmanlara ne zaman saldırdığınızı düşünün. Bugün bir karşı terörist ordusu askeri olun ve silahlarınızı kullanarak en iyisi olun!
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar